WITAJ

Villa Antonia

Dom w sercu miejsowości

Wypocznijcie w Villi Antonia  - w pobliżu plaży i letnich atrakcji.

Cieszcie się wakacjami!

Nasz dom

Villa Antonia znajduje się w samym centrum miasteczka Baška Voda, zaledwie parę kroków od plaży miejskiej. Oprócz dobrego usytuowania, Villa Antonia oferuje swoim gościom nowoczesne i nowo urządzone pokoje i apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i mają dostęp do bezpłatnego internetu. Ponadto, na terenie Villi Antonia znajduje się bezpłatny parking dla wszystkich gości.

IMGP9175
IMGP9175

press to zoom
IMGP9182
IMGP9182

press to zoom
Villa Antonia
Villa Antonia

press to zoom
IMGP9175
IMGP9175

press to zoom

Nasze apartamenty

IMGP9081_1.jpg
P1030432-ova.JPG

Villa Antonia oferuje swoim cenionym gościom komfortowe, nowo urządzone apartamenty, mogące pomieścić 4-6 osób i 2-3 osób. Każdy apartament posiada nowocześnie urządzoną kuchnię, a każdy pokój w apartamencie ma własną łazienkę i balkon z widokiem na morze.

IMGP8983_1.jpg

Nasze pokoje

P1030459-ova.JPG

Villa Antonia oferuje swoim cenionym gościom komfortowe, nowo urządzone pokoje dwuosobowe, w których mogą się zakwaterować 2 osoby, a w razie potrzeby istnieje możliwość dodania również trzeciego łóżka za dopłatą. Każdy pokój posiada nowocześnie wyposażoną łazienkę oraz balkon z widokiem na morze.

Położenie

Villa Antonia położona jest zaledwie kilka kroków od wszystkich głównych miejskich atrakcji, dzięki czemu stanowi idealne miejsce na wakacje. Miejska plaża znajduje się w odległości 30 m od domu, a 100 m oddalony jest miejski rynek, sklepy, restauracje, bazar, atrakcje rekreacyjno-sportowe itd. Oprócz plaż i pozostałych lokalnych atrakcji, gościom oferowane są jednodniowe wycieczki na wyspy Brač i Hvar oraz różnorodne rowerowe i piesze wyprawy na górę Biokovo.

O rodzinie Sikavica

Nasza rodzina tradycyjnie zajmuje się turystyką jeszcze od dawnego 1922 roku. Posiadaliśmy pierwszy hotel w Baška Voda, który za jakość swoich usług zdobył dyplom i złoty medal na Światowej wystawie w Londynie w 1936 r. Dzisiaj staramy się kontynuować tradycję rodzinną i zapewnić swoim gościom komfort takiej samej, wysokiej jakości.