top of page

WITAJ

Villa Antonia

Dom w sercu miejsowości

Wypocznijcie w Villi Antonia  - w pobliżu plaży i letnich atrakcji.

Cieszcie się wakacjami!

Nasz dom

Villa Antonia znajduje się w samym centrum miasteczka Baška Voda, zaledwie parę kroków od plaży miejskiej. Oprócz dobrego usytuowania, Villa Antonia oferuje swoim gościom nowoczesne i nowo urządzone pokoje i apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i mają dostęp do bezpłatnego internetu. Ponadto, na terenie Villi Antonia znajduje się bezpłatny parking dla wszystkich gości.

Nasze apartamenty

IMGP9081_1.jpg
P1030432-ova.JPG

Villa Antonia oferuje swoim cenionym gościom komfortowe, nowo urządzone apartamenty, mogące pomieścić 4-6 osób i 2-3 osób. Każdy apartament posiada nowocześnie urządzoną kuchnię, a każdy pokój w apartamencie ma własną łazienkę i balkon z widokiem na morze.

IMGP8983_1.jpg

Nasze pokoje

P1030459-ova.JPG

Villa Antonia oferuje swoim cenionym gościom komfortowe, nowo urządzone pokoje dwuosobowe, w których mogą się zakwaterować 2 osoby, a w razie potrzeby istnieje możliwość dodania również trzeciego łóżka za dopłatą. Każdy pokój posiada nowocześnie wyposażoną łazienkę oraz balkon z widokiem na morze.

Położenie

Villa Antonia położona jest zaledwie kilka kroków od wszystkich głównych miejskich atrakcji, dzięki czemu stanowi idealne miejsce na wakacje. Miejska plaża znajduje się w odległości 30 m od domu, a 100 m oddalony jest miejski rynek, sklepy, restauracje, bazar, atrakcje rekreacyjno-sportowe itd. Oprócz plaż i pozostałych lokalnych atrakcji, gościom oferowane są jednodniowe wycieczki na wyspy Brač i Hvar oraz różnorodne rowerowe i piesze wyprawy na górę Biokovo.

O rodzinie Sikavica

Nasza rodzina tradycyjnie zajmuje się turystyką jeszcze od dawnego 1922 roku. Posiadaliśmy pierwszy hotel w Baška Voda, który za jakość swoich usług zdobył dyplom i złoty medal na Światowej wystawie w Londynie w 1936 r. Dzisiaj staramy się kontynuować tradycję rodzinną i zapewnić swoim gościom komfort takiej samej, wysokiej jakości.

bottom of page